Yiğit Hazır Beton San. ve Tic. Ltd. Şti.

  • +90 312 278 79 00 (PBX)
  • [protected email address]
KARİYER

KARİYER

Firmamız, kurulduğu yıldan bu yana sürekli yeni arayışların, yeni ürünlerin, yeni teknolojilerin peşindedir. Sektörde hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak vizyonumuz, topluma fayda sağlayan yenilikçi ürün ve hizmetleri sunmak misyonumuzdur.

Farklı olanı araştırmak, öğrenmek, yeni teknolojiye hükmetmek heyecanı çalışanlarımızın motivasyon kaynağıdır. Firmamız çalışanları kendilerini üretim zincirinin bir parçası değil sahibi olarak görür. Bu anlayış, çalışanların bireysel hedeflerini şirket hedefleriyle aynı noktaya odaklanmalarını sağlar.

Müşteriler, çalışanlarımız için yalnızca müşteri değildir. Oluşturulan ilişkiler satıcı-müşteri ilişkisinin ötesinde dostluk ilişkisi olarak düşünülür. Satıcı personelin en büyük sermayesi müşteriyle kurmuş olduğu güvene dayalı ikili ilişkidir. İkili ilişkinin kalitesi, şirkete duyulan güvenin bir ifadesidir. Zira şirketleri güçlü kılan içindeki insanlardır.

Çalışanlarımız sorumluluk sahibidir ve kendi günlük programların kendileri yaparlar. Planladıkları ve yapacakları işlerle ilgili olarak şirket yönetimini bilgilendirirler. Firmamız talimat üzerine çalışan insanları tercih etmez.

Talimat almadan günlük programını kendisi yapabilen, portföyümüzdeki ürünler için yeni sektörleri araştıran, yeni müşteri potansiyeli yaratabilen, öncelikle kendi gücünü kendisine kanıtlamak isteyen disiplinli, yaratıcı, çalışkan, motivasyonu yüksek insanlara her zaman firmamızın çatısı altında yer vardır.

Bu özellikleri taşıdığınıza inanıyorsanız, özgür çalışmak, kendinizi kendinize kanıtlamak istiyor ve yapacağınız her satış keyif kaynağınız olacak ise sizleri bekliyoruz.

Sizin için mutlaka uygun bir pozisyonumuz vardır.

İş Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
3WTURK CMS v8.3